Citrix XenApp Uygulama Yayınlama-Publishing

Citrix XenApp Uygulama Yayınlama

Citrix XenApp Firmaya Ait Uygulamalar , Microsoft Uygulamaları, Tüm Windows Uyumlu Uygulamaları Uzak Lokasyonlardan Bağlantı-Device  Türüne Bağlı Kalmaksızın Güvenli Bir Şekilde Yayınlayıp Hızlı Erişim Sağlayabileceğiniz Bir Uygulamadır.

Son Kullanıcılara Windows 7 –Windows 8 Desktop da Sunabileceğiniz Kapsamlı bir Desktop Uygulama Sanallaştırma Platformudur.Bir çok device türü desteklenmektedir.Bunlar Android, Apple , Microsoft Device’lar Olabilir.Firmanızda Geliştirilen Uygulamalara Direkt Erişimi Application Publishing’i Citrix XenApp’la kolaylıkla yapabilirsiniz.

Citrix XenApp‘ın Kendi Client’ı ve ICA protokolü olduğu sadece değişen ekran görüntüsü veya içeriği aktardığı, kendine özgün sıkıştırma yaptığı için diğer remote desktop veya remote app çözümlerine göre erişimi daha hızlıdır.

Citrix Studio Uygulamasıyla Herhangi Bir Uygulama Publish Edilebilir.Application Server Grupları Oluşturularak Kullanıcı Sayısına Göre Resource Yönetimi Yapılabilir.

Citrix Xen App

Device ayrımı gözetmeksizin belirlenen web site adresini browser’a veya citrix receiver’a eklediğinizde direkt uygulamalar getirilecektir.Bağlantı hızınıza göre uygulamanızın yanıt verme hızı ve performansı artacaktır.

Citrix Xen App-2

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.